Основні ознаки того, що печінка переповнена токсинами

Новини шоу бізнесу:Медики змогли виявити головні відхилення.

Є багато причин, чому в роботі печінки можуть статися порушення. Це ожиріння, зловживання алкоголем, вживання шкідливої їжі, що містить токсини, з якими печінка не справляється.

Симптоми інтоксикації печінки

1. Дискомфорт у верхній частині живота

Коли печінка збільшується від різних жирів, з’являється відчуття тиску в нижній частині грудної клітини та у верху живота. Також можливі гази і здуття живота.

2. Хронічна втома

Всі іноді втомлюються, але якщо вас дратують навіть прості, не вимагають великих витрат енергії заняття, це може бути ознакою хвороби печінки. Варто звернутися до лікаря і пройти обстеження.

3. Зміни шкіри

Якщо ваша шкіра придбала жовтуватий відтінок, це може бути сигналом про проблеми з печінкою. Жовтяниця проявляється, коли печінка не може фільтрувати з крові білірубін — жовчний пігмент, необхідний для травлення. Також можливі шкірні інфекції та свербіж.

4. Нудота

Коли робота печінки порушена, це часто виражається в нудоті, особливо після вживання жирної їжі. Також у вас можуть початися запаморочення, блювання і/або пронос.

Читайте также:  Поради з приготування масок для росту і зміцнення нігтів

5. Колір калу і сечі

Якщо у вас застарілі проблеми з печінкою, ваш кал може придбати білястий відтінок. А сеча, навпаки, стає темніше.

6. М’язові проблеми

Якщо у вас легко утворюються синці, ноги і стопи набрякають, а в м’язах і суглобах відчуваються болі, це може бути сигналом порушення в роботі печінки.

У разі виявлення цих симптомів обов’язково зверніться до лікаря! А найкращою профілактикою хвороб печінки будуть здорове харчування, відмова від алкоголю і тютюну і регулярні фізичні вправи. Поділіться цією корисною статтею з друзями та близькими!


Медики попереджають: натуральні фруктові соки визнано небезпечними для здоров’я
читайте також

Источник:Telegraf

Залишити коментар