Від Зеленського йде радник, який відповідав за відносини з США

fallback Політика

Раніше Новіков готував перший візит глави держави до США

Раніше президент Володимир Зеленський звільнив свого радника-нардепа, а тепер з президентської команди йде Ігор Новіков.

Реклама

Про це повідомив сам позаштатний радник глави держави в Facebook.

“Прошу звільнити мене з посади радника президента України за власним бажанням”, – написано в заяві, яку Новіков опублікував в соцмережі.

От Зеленского уходит советник, который отвечал за отношения с США

Ігор Новіков в минулому футуролог, керівник української філії Університету Сингулярності. Його материнська компанія знаходиться в Кремнієвій долині в США і навчає лідерів використовувати технології для вирішення глобальних проблем людства. Новіков — випускник каліфорнійської програми цього ж університету. Він брав участь у передвиборній кампанії Зеленського, але на публіці майже не з’являвся. У липні 2019 року президент призначив Новікова своїм позаштатним радником. Він допомагав готувати перший візит Зеленського в США — на Генасамблею ООН, і сам був членом офіційної делегації. На даний момент Новіков один з тих, хто відповідає за україно-американські відносини.

Реклама

А тим часом сам президент відзначився несподіваним кадровим рішенням. 5 серпня Зеленський призначив екс-чиновника МВС заступником голови Офісу президента. Примітно, що новий помічник Єрмака працював у силових структурах у часи президентства Януковича.

Читайте также:
Електорат Пороху – мизантропы і суїцидники

Підпишись на наш telegram

Тільки найважливіше та цікаве

Підписатися

Source
Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.