Відпочинок на пляжі шкідливий для здоров’я

Новини шоу бізнесу:Більшість відпочиваючих переконані, що час, проведений на пляжі, пішло їм на користь.

Але вчені заявили: на практиці пляжний відпочинок виявляється пов’язаним з цілим поруч факторів, що загрожують організму. Кілька груп учених з Великобританії і США провели дослідження, яке показало, що під час пляжного відпустки організм багатьох людей отримує додаткове навантаження і працює «на знос», замість того, щоб відпочити.

Дослідники протягом декількох тижнів вели спостереження за людьми, відпочиваючими на пляжі. В результаті медики встановили, що такий відпочинок занурює публіку в стан майже повної нерухомості. Для м’язів і загального тонусу організму це зовсім не корисно, зазначили автори проекту.

«Фізична активність відпочиваючих на пляжі знижується на 80%. При цьому виникає серйозний ризик набрати жирову масу і втратити м’язову. У наших випробовуваних значно знизилися фізичні можливості – багато з них не змогли виконати дії раніше не доставляли їм труднощів», — розповіли науковці про проблеми, виявлених ними.

Фахівці додали, що погіршення в стані організму у відпочиваючих часто пов’язані з тим, що люди, які здобули собі масу вільного часу, починають переїдати і до того ж не напружуються розумово, у той час як мозок повинен зберігати активність на належному рівні. Тому у відпустці потрібно обов’язково відволікатися на розумові вправи, порадили лікарі.

Читайте также:  Як зробити шкіру молодою: процес фототерапії

Источник:Telegraf

Залишити коментар