Парубій вважає більшість депутатів дуже активними, діяльними і працездатними

Незважаючи на наявність прогульників і нероб, в Раді є люди, які здатні приймати закони.

Стало відомо, які в Раді депутати

Василь Артюшенко, ZN.UA

Спікер парламенту Андрій Парубій вважає, що більшість народних депутатів є “дуже активними, діяльними, працездатними”.

Торкаючись питання про дисципліну, Парубій зазначив, що “не можна узагальнювати”. “Багато з тих законопроектів, які підготували депутати, дозволили нам провести реформи у багатьох сферах”, – сказав він в інтерв’ю телеканалу “Рада”.

У той же час, за його словами, є певні парламентарії, які сумлінно ставляться до своїх обов’язків. “Я висловився з трибуни Верховної Ради, що відсутність депутата на робочому місці – це підло, і це є зневагою до нашим бійцям, які на фронті захищають нашу країну”, – нагадав він.

Парубій також зазначив, що “хоча цей тиждень був дуже непростий, незважаючи на протестні заходи, було прийнято 65 постанов, чотири закону в першому читанні, чотири в цілому, і три законопроекти були відправлені на повторне перше або друге читання”. “Але незважаючи на те, що була непроста атмосфера; незважаючи на те, що були дискусії, і довелося закликати депутатів до залу, тим не менш, на цьому тижні, як і в попередні тижні, була активна, результативна та системна робота Верховної Ради”, – підкреслив спікер парламенту.

Читайте также:
Українські туристи здивовані Кримом і Москвою

Нагадаємо, що шоста сесія українського парламенту восьмого скликання відкрилася 7 лютого. Під час відкриття Андрій Парубій в черговий раз пообіцяв вживати заходів для підвищення дисципліни у Верховній Раді. “Немає часу на роботу в сесійній залі – здайте мандати і займайтеся своїми приватними бізнесами”, – сказав спікер.

Источник: zn.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: