Перша допомога при болі в шлунку

fallback Здоров'я

Болі в шлунку – це дуже поширене явище.

Це досить неприємне відчуття, яке не дає спокою, поки не зникне повністю. В незалежності від того, яка причина болю в шлунку – потрібно звернутися до лікаря.

Але не завжди є можливість, а біль турбує, тому є способи, які можуть допомогти вам цей неприємний період. Це можна робити в домашніх умовах.

Спробуйте кілька годин не приймати їжу і подивіться, перестав боліти шлунок чи ні. Можете прилягти на ліжко і покладіть під ноги подушку, щоб вони виявилися вище голови. Потім закрийте очі і спробуйте розслабитися.

Можете також випити воду з льодом. Якщо ж біль не припинилася, то відразу ж припиняйте.

Зробіть собі м’ятний чай. М’ята зможе заспокоїти м’язи живота і допомогти вашому організму безболісніше і легше переварити їжу. Але перед цим переконайтеся, що у вас немає алергії на м’яту.

Приготуйте і поїжте курячий бульйон. Він повинен бути легким і гарненько теплим, але ніяк не гарячим.

Читайте также:
Зловживання вітамінами погано позначається на здоров'ї

Якщо при болях у животі, вас ще й нудить, вам може допомогти відвар з кореня імбиру і меду. Корінь імбиру подрібніть під гарячою водою і перемішайте з медом, а потім залийте окропом. Залиште на кілька годин настоятися. Приймайте засіб по одній столовій ложці один раз на день.

Більше часу приділяйте відпочинку і сну. Це допоможе організму відновити сили.

Постарайтеся деякий час не вживати молочні продукти, бобові, брокколі і цвітну капусту.

Не їжте перед тим, як вирушати до сну, тобто за дві години до сну.

Намагайтеся стежити за своєю вагою. Різниця між ростом і вагою повинна бути 110 у жінок, і 100 – у чоловіків. Якщо ж різниця менше, то варто задуматися про заняття спортом.

Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.