Переможцем на посаду директора Кримського будинку став Сейтаблаєв

Конкурсна комісія вибрала переможцем відбору на посаду директора держпідприємства “Кримський дім” режисера Ахтема Сейтаблаєва

Конкурсна комісія вибрала переможцем конкурсного відбору на посаду директора державного підприємства “Кримський дім” режисера Ахтема Сейтаблаєва. Про це повідомила прес-служба Міністерства культури.

“Конкурсна комісія, керуючись нормами закону про культуру, Положенням про формування складу та організації роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду керівника державної установи культури прийняла рішення визначити Ахтема Сейтаблаєва переможцем конкурсного відбору на посаду директора “Кримського дому”, – йдеться у повідомленні Міністерства культури.

“Кримський дім” – держпідприємство у сфері управління Міністерства культури, створене з метою забезпечення прав громадян України, в тому числі корінних народів на тимчасово окупованій території.

У Києві на початку лютого знімальна група під керівництвом режисера Ахтема Сейтаблаєва почала роботу над фільмом “Кіборги” про захисників Донецького аеропорту. Також Сейтаблаєв є режисером фільму про депортацію кримських татар у 1944 році “Хайтарма”.

Росія окупувала Автономну республіку Крим у 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції. За проведення Москвою так званих виборів з участю Криму в 2016-му році парламент України визнав Держдуми РФ нелегітимною.

Читайте также:
У віці 83 років помер актор Омар Шаріф

 

Источник: Liga.net

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.