Під Києвом бульдозер пошкодив місце археологічних розкопок

Під Києвом бульдозер пошкодив місце археологічних розкопок
Відновити пам’ятки, які пошкодив бульдозер, неможливо

В Софіївській Борщагівці під Києвом бульдозер пошкодив кілька квадратних метрів унікального археологічного поселення, знищивши культурний шар, над яким працювали археологи. Про це повідомляє 5 канал.

Стародавнє поселення в Софіївській Борщагівці відкрили 60 років тому, а з 2007 року науковці комплексно вивчають території. Знайдені на цій території артефакти археологи датують навіть VIII тисячоліттям до нашої ери.

Зараз на місці розкопок готуються будувати приватний будинок, але це можна зробити тільки після завершення археологічних досліджень. Тим не менш, бульдозер розрив міні-кар’єр на ще недослідженому ділянці.

“Три дні тому з’явилася техніка, працівники почали роботи. Для науки не так важливо навіть, що лежить у землі, а як воно лежить, в якій концентрації, у якій послідовності, які можна встановити зв’язки. Багато інформації після того, як вони викинули землю, вже було втрачено”, – говорить керівник Північної археологічної експедиції Ігор Готун.

Ім’я замовника будівництва археологам досі невідомо.

СБУ припинила контрабанду прикрас часів Київської Русі: фото

Читайте также:  У Києві відбулася прем'єра вистави про Флоренс Фостер Дженкінс

Источник: Liga.net

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.