Корисний продукт для виведення з організму “поганого” холестерину

Базилік є потужним природним засобом, який допоможе в боротьбі з високим рівнем холестерину.

Багато людей страждають від високого рівня холестерину, що може призвести до хвороби серця, і , як правило, вони борються з цією проблемою ліками. Тим не менш, існує природне засіб, яке є більш ефективним, коли справа доходить до холестерину, оскільки воно є природним антибіотиком з потужними антиоксидантними властивостями. Цим потужним природним засобом є базилік.

Базилік давнє і одна з найпопулярніших лікарських рослин.

Для того щоб правильно рости, базилік потребу в теплих тропічних кліматичних умовах. На думку експертів існує понад 60 різновидів базиліка, і всі вони діляться на три основних типи: гільза, фіолетовий і солодкий.

Якщо ви хочете, отримати всю користь від цієї трави, то краще використовувати його в свіжому вигляді, що також забезпечить приємний терпкий смак. Основна причина, чому ця трава має важливе значення, коли справа доходить до поганого холестерину, тому що він містить вітамін К, який необхідний для згортання крові. Примітка: всього 2 столові ложкибазилика забезпечують 29 % добової рекомендованого значення. Базиликбогат вітаміном А, бета-каротином, потужними антиоксидантами. Этопомогает запобігти холестерин в крові від окислення, що допомагає запобігти атеросклероз, серцеві напади та інсульт.

Читайте также:
Дієтологи: кава корисніше чаю

Більш того в базиліці містяться багато інші мінерали таки, як марганець, калій, магній, залізо, кальцій і вітамін C. Крім того, базилік володіє антибактеріальними властивостями.

Дивовижна користь для здоров’я від базиліка:

Потужний антиоксидант.

Базилік забезпечує відмінний захист від різноманітних хімічних речовин, відомих як карциногенез.

Природний антибіотик.

Завдяки своєму антимікробному змістом, базилік дійсно потужний природний антибіотик. Для того, щоб приготувати найпотужніший природний антибіотик, просто об’єднайте базилік з часником.

Очищає кровоносні судини.

Базилік дуже корисний для очищення артерій від холестерину.

Ви також можете використовувати базилік в якості профілактики багатьох інших захворювань, таких як запор, бородавки, проблеми нирок, кашель, паразити, головні болі, діарея і т. д.

Источник:Telegraf

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.