Поліція заявила про зникнення сотень картин художника Марчука

За словами радника міністра внутрішніх справ, вдалося зв’язатися з агентом художника, після передачі картин якому їх більше ніхто не бачив

Правоохоронці розслідують історію зникнення полотен всесвітньо відомого художника, народного художника України Івана Марчука. Про це повідомив радник міністра МВС України Михайло Апостол у себе в Facebook.

“Зникла сто одна картина відомого українського художника сучасності Івана Марчука. Ще влітку минулого року він передав свої кращі полотна для чергової зарубіжної виставки в Іспанії, як це було і раніше, своєму агенту. Останній обіцяв влаштувати “художній переворот” у свідомості європейців. На жаль, ні обіцяної вересневої, ні жодної іншої виставки видатний художник з того часу так і не відкрив”, – пише він.

Радник міністра додав, що в результаті було прийнято рішення заявити про вчинений злочин до органів Національної поліції.

“Сьогодні – перший результат: відгукнувся агент, який нібито пообіцяв повернути “золотий фонд”. Тримаємо ситуацію на контролі”, – пише Апостол.

У 2007 році британська газета The Daily Telegraph склала рейтинг геніїв сучасності, 72-е місце в якому зайняв художник Іван Марчук, опинившись єдиним українцем у цьому списку.

Читайте также:
У Харкові з вікна другого поверху випала поет Артем Полежака

З Нацбанку в музей передано 785 картин

Источник: Liga.net

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: