Порошенко оголосив про запуск “Вильхи” в серійне виробництво

За словами президента, українські ракети забезпечать силу Збройних сил

Порошенко объявил о запуске "Вильхи" в серийное производство

Президент України Петро Порошенко оголосив про запуск у серійне виробництво високоточного ракетного комплексу “Вільха”, розробленого вітчизняними зброярами, який нещодавно пройшов фінальну стадію випробувань. Про це глава держави написав у своєму Facebook.

“Наші партнери по НАТО можуть твердо розраховувати на міць ВСУ. Так само, як і ми розраховуємо на наших партнерів. Міць Збройних сил України підвищується з кожним днем, і ми постійно працюємо над удосконаленням техніки, яка є на озброєнні нашої армії”, – запевнив президент.

Порошенко объявил о запуске "Вильхи" в серийное производство

Також він додав, що “ракетний комплекс “Вільха” – це приклад нової високоточної зброї, розробленого фахівцями “Укроборонпрому”.

Нагадаємо, раніше ми писали про участь Порошенка у випробуваннях “Вільхи” і його дорученні поставити ракети в серійне виробництво вже в поточному році.

Також нагадаємо, що позаштатний радник президента України Юрій Бірюков розкрив деякі подробиці створення ракети і пояснив, що означає її поява для нашої країни, а сайт “Сегодня” повідомляв, що створюють українські ракетні комплекси.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Гороскоп на 29 квітня 2018: як провести цей день
Гороскоп на 29 квітня 2018: як провести цей день

Астрологи розповіли, як провести неділю, 29 квітня. Для деяких знаків зодіаку цей день не обіцяє бути легким, однак, якщо докласти...

Закрыть