Порошенко впевнений, що Україна звільнить і відновить Донецький аеропорт


Порошенко впевнений, що Україна звільнить і відновить Донецький аеропорт

Президент відвідав прем’єру документального фільму “Аеропорт”

Президент України Петро Порошенко впевнений, що Україна звільнить і відновить Донецький аеропорт, про це він сказав на прем’єрному показі документального фільму “Аеропорт” у понеділок.

Як повідомляє прес-служба глави української держави, на показі він поспілкувався з безпосередніми учасниками подій захисту Донецького аеропорту в різні періоди його оборони, відображених у фільмі.

“Я не сумніваюся – ми звільнимо аеропорт, тому що це наша земля. І ми відновимо аеропорт. І там ми зробимо під склом залишки арматури, бетону і напишемо “Слава” кіборгам!”, щоб на віки пам’ять про ваш подвиг жила у поколіннях українців, і на ваш подвиг виховувалися покоління захисників України”, – зазначив глава держави.

Президент звернувся до “кіборгам” зі словами: “Те, що ви зробили, ваш подвиг, відродив бойовий дух української армії. Якби не ви і не такі, як ви, – мужні воїни, що захищають нашу країну, ворог був би по всій Україні”, – сказав П. Порошенко.

Крім цього, П. Порошенко сказав спасибі “тим воїнам і волонтерам, солдатам і генералам, які за дуже короткий термін створили Українську армію”.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих в Донецькому аеропорту.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.