Наслідки погрому виставки в Києві зроблять частиною експозиції

У день відкриття пройде лекція, в ході якої будуть розглянуті можливості правових дій при нападах і знищення творів мистецтва

Виставка українського художника Давида Чічкана, яка була розгромлена невідомими 7 лютого, буде відкрита повторно в її нинішньому стані. Про це повідомляється на сторінці Центру візуальної культури в Facebook.

“У неділю, 12 лютого, ми переоткрываем виставку Давида Чічкана “Втрачена можливість” в її нинішньому стані. Законсервоване після погрому виставковий простір буде служити майданчиком для осмислення ситуації, в якій сьогодні опинилося не тільки художнє висловлювання, але і в цілому наше суспільство”, – йдеться в повідомленні центру.

У день відкриття відбудеться лекція адвоката і правозахисниці Ксенії Проконовой, в ході якої вона розгляне можливості правових дій при нападах і знищення творів мистецтва.

7 лютого невідомі розгромили виставку українського художника Давида Чічкана “Втрачені можливості”, побивши охоронця галереї. Нападники пошкодили роботи та обмалювали стіни написами “Слава Україні!”, “Слуги Москви” і “Сепар”.

Источник: Liga.net

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.