Посол ФРН в Україні вважає можливим проведення виборів у Донбасі без виводу російських військ 12

При цьому він посилається на досвід останніх виборів в НДР.

Ернст Райхель вважає, що для виборів у Донбасі не обов’язково виводити російські війська

gazetatema.net

Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель розповів, що, на його думку, вибори в Донбасі можуть пройти і без виводу російських військ. При цьому повинна дотримуватися безпека волевиявлення і свобода агітації для українських кандидатів, додає посол у своєму інтерв’ю РБК-Україна.

Райхель заявляє, що необов’язково українські вибори повинні відбутися тільки після того, як всі російські війська будуть виведені, а на кожній міської адміністрації буде висіти український прапор. При цьому він посилається на досвід НДР, де останні вибори відбулися з присутністю радянських військ, але призвели до зміни влади.

Раніше повідомлялося, Парламентська Асамблея Ради Європи не підтримала включення в проект резолюції по Україні норми про необхідність проведення виборів у Верховну Раду в окупованих районах Донецької і Луганської областей. Авторами цієї поправки виступили проросійські депутати з Німеччини.

За даними вересневого опитування Центру Разумкова, 50,6% громадян України виступають проти проведення виборів на окупованих територіях Донбасу до взяття їх під контроль українською владою. Підтримують таку ідею 23,9% респондентів.

Читайте также:
Гройсман призначив в. о. голови Мінагропроду

Источник: zn.ua

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.