Про цукрову кукурудзу

fallback Здоров'я

Кукурудза – це не тільки корм для тварин, але і дуже смачне і корисне ласощі для людини. Є багато сортів, які відрізняються відмінними смаковими характеристиками.

Найбільш затребуваним і популярним видом вважається цукрова кукурудза. Вона дуже соковита, має приємний солодкуватий смак, а тому її люблять і дорослі, і діти. А ще в качанах неймовірна кількість корисних речовин, необхідних людині для міцного здоров’я. А тому варто обов’язково спробувати виростити цю культуру на своїй ділянці.

Про цукрову кукурудзу

Як виростити цукрову кукурудзу?

Кукурудза-абсолютно невибаглива рослина. Ви можете навіть садити між рослинами стручкову квасолю, яка буде витися по кукурудзі. Так можна не займати на своїй ділянці багато простору для вирощування різних культур. Головне, щоб ділянка була максимально сонячним, інакше не вийде виростити хороші і смачні качани.

Є певні тонкощі вирощування кукурудзи:

  • земля повинна бути родючою, а рівень кислотності повинен знаходитися не нижче 5;
  • ділянку потрібно підготувати з осені, добре його перекопавши. Так в землі накопичиться достатньо вологи, яка вкрай необхідна кукурудзі і для росту, і для формування качанів;
  • навесні потрібно обов’язково внести спеціальні мінеральні підгодівлі, а також перегній;
  • насіння перед посадкою потрібно підготувати. За 5 днів до посадки їх потрібно добре прогріти на сонці і промити проточною водою – так вони швидше зійдуть;
  • висаджувати кукурудзу найкраще в середині травня, коли погода точно буде теплою і не повернуться заморозки;
  • дуже важливо рихлити землю між сходами кукурудзи і відразу ж знищувати бур’яни, як тільки вони почнуть з’являтися;
  • після поливів і дощу також потрібно рихлити землю, щоб волога не так швидко випаровувалася.
Читайте также:
Цей плід може допомогти в боротьбі з раком

Кукурудза не зажадає від вас серйозного догляду, але при цьому вона потребує частих поливах. Адже без достатньої кількості води не зможуть сформуватися великі і соковиті качани. Але і переборщувати з поливами не варто, так як земля стане щільною, вологою і буде погано пропускати повітря до коріння.

Коли збирати урожай кукурудзи? Якщо ви хочете отримати по-справжньому смачні молочні качани, необхідно відрахувати приблизно 20-25 днів від закінчення цвітіння. Ще одна ознака того, що пора збирати урожай – це зміна кольору маточкових ниток, розташованих на верхівці качана, на бурий колір, але при цьому вони ще не починають сохнути. Таку кукурудзу можна варити і відразу ж вживати в їжу, консервувати, маринувати.

на правах реклами

Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.