Прорив в області медицини: “вимкнений” білок, що викликає рак

Фахівці повідомили, що навчилися “вимикати” білок, який викликає розвиток найнебезпечніших видів ракових пухлин.

Здійснений черговий прорив в області медицини. Канадські вчені, які є представниками Університету Торонто, відкрили метод “відключення” білка, сприяє розвитку ракових пухлин.

Наукові співробітники повідомили, що білок під назвою Ras в 30% випадків розвитку раку несе пряму відповідальність за його виникнення, а у всіх інших випадках відіграє опосередковану роль. Вчені з’ясували, що блокувати негативну дію даного білка можна за допомогою іншого під назвою SHP2. Даний білок має властивість скорочувати
824c
злоякісні пухлини на 80%.

Таких результатів фахівцям вдалося добитися у випробуваннях, проведених у лабораторних умовах за участю мишей. Миші страждали серйозним виглядом ракового захворювання – гліобластомою (рак мозку).

Піддослідним вводилися лікарські препарати, до складу яких входив білок SHP2. Таким чином дослідникам вдалося зменшити розмір ракової пухлини у мишей на 80%.


Ознаки маревного розладу та лікування
читати повністю

Источник:Telegraf

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.