Прощальне лист: Тупак розлучився з Мадонною через колір шкіри

Тупак Шакур в січні 1995 року написав Мадонні зворушливий лист-прощання. Наприкінці липня його виставлять на аукціоні Gotta Have Rock and Roll в США

На аукціон виставлено лист, який, як передбачається, було написано репером Тупаком Шакуром співачці Мадонні в 1995 році. В цьому листі він просить у неї вибачення і пояснює, що причиною розставання з нею стали відмінності в кольорі шкіри – за його словами, його “не зрозуміли” його шанувальники. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Стартова ціна лота – $100 тисяч.

Два роки тому Мадонна зізналася, що у неї дійсно був роман з Тупаком, однак не розкрила ніяких інших подробиць їх відносин.

Лист Тупака датований 15 січня 1995 року – тобто він написав його, відбуваючи тюремне ув’язнення у в’язниці штату Нью-Йорк, куди потрапив за звинуваченням у сексуальному домаганні. Ще через півтора року – у вересні 1996 року – легендарний репер був убитий в Лас-Вегасі пострілами з проїздила повз машини.

На момент написання листа обидва артиста знаходилися в зеніті своєї слави.

Читайте также:  Група The Hardkiss представила новий кліп

“Для тебе поява з чорношкірим чоловіком ніяк не зашкодить твоїй кар’єрі, навпаки – ти станеш набагато більш відкритою і цікавою”, – пише Мадонні 23-річний Тупак.

“Але для мене, принаймні мене в моєму колишньому образі – це означало б зрадити половину тих людей, завдяки яким я став тим, ким став. Як ти і казала: я не був тим одним, яким я міг би бути”, – визнає Тупак Шакур.

Він просить у Мадонни прощення і додає: “Я ні в якому разі не хотів завдавати тобі болю”.

У своєму листі Тупак також пояснює, що виявився занадто юний і недосвідчений поряд з Мадонною, якій на той момент було 36 років.

“Смішно, але наш роман навчив мене того, що часу ніколи не буває занадто багато”, – підсумовує Тупак.

В кінці листа замість підпису співак сердечко намалював.

Незважаючи на загибель в юному віці, Тупак Шакур став однією з найбільших фігур в світі хіп-хопу, вплинувши на більшість знаменитих нині реперів.

Читайте также:  У Великобританії покажуть фільм про Олега Сенцове

Раніше повідомлялося, що в ніч на вівторок, 8 листопада 2016 року, американська поп-зірка Мадонна виступила на вулиці в Нью-Йорку з несподіваним концертом на підтримку демократичного кандидата в президенти США Хілларі Клінтон.

Источник: Liga.net

Залишити коментар