Перевірені методи боротьби з рубцями

Позбавляємося від рубців раз і назавжди.

1. Гель алое віра, вірніше сік листя цього популярного лікарської рослини, використовується для лікування широкого діапазону шкірних захворювань – від подряпин до опіків і навіть келоїдних рубців. Після нанесення на келоїдні рубці він зменшує їх обсяг, згладжує рельєф та запобігає появі нових рубців, якщо наносити його відразу після пошкодження шкіри. Застосовуйте по два рази в день регулярно, до тих пір, поки келоїди не зникнуть назавжди.

2. Олія чайного дерева – це один з найбільш ефективних методів лікування різних шкірних захворювань, допомагає позбутися і від келоїдних рубців. Масло чайного дерева володіє антисептичними і репаративні властивості. Змащуйте необхідний ділянку не менше двох разів на день для того, щоб змусити рубці зникнути назавжди.

3. Харчова сода використовується не так часто, щоб позбутися від келоїдних рубців, хоча це
7837
домашнє засіб, безумовно, ефективно: сода м’яко і поступово відлущує мертві клітини шкіри. Для цього варто зробити пасту, змішавши соду з водою, і робити з неї компреси на рубець не менше чотирьох разів на день.

4. Масло лаванди володіє потужними омолоджують властивостями, які здатні згладити вираженість келоїдних рубців. Наносьте масло на уражену область і втерти легкими рухами, щоб воно краще вбралося в шкіру. Застосовують по п’ять і більше разів на день, щодня, поки вони, зрештою, не зникнуть. Не пропускайте навіть дня лікування, щоб не уповільнити процес відновлення шкіри.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.