Путін спробував виправдати пакт Молотова-Ріббентропа

Путін спробував виправдати пакт Молотова-Ріббентропа

Він нагадав, що СРСР доклав чимало зусиль для створення умов для колективного протистояння нацизму

Президент Росії Володимир Путін поділяє думку глави Мінкультури Володимира Мединського про те, що сенс в пакті Молотова-Ріббентропа для забезпечення безпеки СРСР був.

“Сенс забезпечення безпеки Радянського Союзу в цьому пакті. Це перше”, – сказав президент на прес-конференції за підсумками зустрічі з канцлером ФРН Ангелою Меркель.

“Тепер друге – я нагадаю, що після підписання відповідного Мюнхенської угоди сама Польща зробила дії, спрямовані на те, щоб анексувати частину чеській території. Вийшло так, що після пакту Молотова-Ріббентропа і розділу Польщі вона сама стала жертвою тієї політики, яку і намагалася проводити в Європі”, – зазначив Путін.

Він нагадав, що СРСР доклав чимало зусиль для створення умов для колективного протистояння нацизму, робив “багаторазові спроби створити антифашистський блок в Європі”.

“Всі ці спроби успіхом не увінчалися”, – зазначив Путін.

Після домовленостей 1938 року в Мюнхені деякі політики вважали, що війна неминуча, додав президент РФ.

“І коли СРСР зрозумів, що його залишають один на один з гітлерівською Німеччиною, він зробив кроки, щоб не допустити прямого зіткнення. І був підписаний цей пакт. І в цьому сенсі я поділяю думку нашого міністра культури про те, що сенс для забезпечення безпеки Радянського Союзу в цьому пакті був”, – сказав Путін.

Як відомо, сьогодні Ангела Меркель відвідала Москву.


Источник:segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.