Раді запропонують заборонити Георгіївські стрічки

Раді запропонують заборонити Георгіївські стрічки

Раді запропонують заборонити Георгіївські стрічки

В якості відповідальності нардеп планує припустити ввести значний грошовий штраф

Народний депутат Антон Геращенко від фракції “Народний фронт” заявляє, що протягом тижня внесе до парламенту проект закону про заборону публічного використання Георгіївської стрічки, як символ агресії Росії проти України.

“На наступному тижні я внесу до парламенту проект закону про заборону публічного використання Георгіївської стрічки, як символу російської агресії проти України, крім тих випадків коли Георгіївська стрічка використовувалася в символіці орденів ветеранів 2 світової війни, архівних, історичних документів, музейних експонатів та інших подібних випадків”, – написав він у facebook.

В якості відповідальності нардеп планує припустити ввести значний грошовий штраф для тих хто буде порушувати закон про заборону демонстративного носіння “колорадській стрічки”.

“Хочеш публічно носити георгіївську стрічку або нацистську свастику – заплати наприклад 5 тисяч гривень штраф до бюджету на лікування поранених інвалідів АТО і радій. Будуть носити вдруге – буду пропонувати арешт до 15 діб”, – написав парламентарій зазначивши, що на сьогодні законом демонстративне носіння Георгіївської стрічки не заборонено.

Він також закликав народних депутатів з усіх фракцій коаліції: “Прошу підтримати мій законопроект про заборону демонстрації в публічних місцях колорадських стрічок, нацистської та комуністичної символіки”.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.