Режисер Федір Бондарчук має намір подати в суд на Держкіно України

Російський режисер звинувачує Держкіно витоку свого фільму в мережу Інтернет

Федір Бондарчук (в центрі) з акторами одного зі своїх фільмів (фото – ЕРА)

Російський режисер і продюсер Федір Бондарчук заявив про намір подати в суд на Держкіно України, звинувативши відомство у витоку копії його кінострічки “Духless 2” в Інтернет до офіційної прем’єри, що, на думку режисера, негативно позначилося на касових зборах фільму.

Бондарчук стверджує, що Держкіно володіло копією стрічки “Духless 2” і саме ця копія потрапила в мережу. Вона легко впізнавана, так як позначена особливою маркуванням. Вона змонтована інакше, ніж російська, і супроводжується українськими субтитрами.

Російський режисер зазначив, що в його практиці вперше вийшло так, що картина з’явилася в інтернеті до прем’єри і до початку офіційного прокату. “Прокат закінчився буквально два тижні тому, тому ми зараз займаємося цим на рівні суду. Напевно, ми будемо подавати на комітет по кінематографії України”, – заявив Бондарчук.

Про те, що “Духless-2” просочився в Інтернет, стало відомо 5 березня: стрічка з’явилася в мережі в поганій якості і з широким плашкою в нижній частині екрана, яка, ймовірно, закриває субтитри. Після цього Роскомнагляд закрив доступ до фільму на декількох сайтах.

За матеріалами: ZN.ua.

Источник:Liga.net


Leave a Reply

Your email address will not be published.