РФ не зупиниться і продовжить дестабілізувати Україну, але вже іншими методами – Кваснєвський

РФ не зупиниться і продовжить дестабілізувати Україну, але вже іншими методами – Кваснєвський

За його словами, Мінськ-2 не є ідеальної угодою, але “це крок вперед”, оскільки утримує Росію від подальших військових дій

Згода президента Росії Володимира Путіна на подальші бойові дії в Україні загрожувала б остаточною втратою довіри до нього з боку всього світу. Про це “Укрінформу” заявив екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський.

“Якщо б росіяни зараз зважилися на воєнні дії в Україні. – ред.), То вони, по суті, остаточно втратили довіру до себе з боку важливих партнерів на Заході, тобто Німеччині і Франції, і, напевно, всього світу”, – заявив Кваснєвський.

За його словами, Мінськ-2 не є ідеальної угодою, але “це крок вперед”, оскільки утримує Росію від подальших військових дій.

На думку екс-президента, переговори щодо врегулювання конфлікту на сході України в рамках “нормандського формату” (Німеччина, Франція, Україна, Росія) непогано було б залучити США і Канаду. Однак Росія навряд чи відмовиться від нинішнього формату, який вважає “дуже вигідним”.

Кваснєвський зазначає, що головна мета Путіна – контроль не над “ДНР” і “ЛНР”, а над всій Україні і щоб Київ був пов’язаний з РФ в рамках Євразійського Союзу.

“Зрештою, Путін сам про це часто говорить. Коли він говорить, що для нього російський і український народи є одним цілим, то цим ставить під сумнів ідентичність і суверенітет України “, – підкреслює Кваснєвський.

Політик спрогнозував, що президент РФ й надалі реалізовувати свою експансіоністську стратегію в Україні, а не військовими методами, а завдяки постійному економічному тиску, пропаганди та впливу на окремих людей.

“Потрібно розуміти: Росія не задовольниться тим, що вже сталося, і на цьому вона (не) зупиниться. Думаю, будемо мати справу з продовженням дестабілізації, але вже іншими методами”, – констатував Кваснєвський.

Раніше Олександр Кваснєвський заявив, що Російська Федерація не припиняє вести політику, спрямовану на розкол єдності Європейського союзу.

За його словами, така політика РФ щодо ЄС пов’язана з тим, що президент РФ Володимир Путін вважає Євросоюз штучної структурою, “що вона не витримає і що треба працювати з різними членами ЄС, щоб в один момент, як Радянський Союз упав, так і ЄС повинен впасти”.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.