РФ заблокувала показ в Україні голлівудського фільму про СРСР

У Держкіно звинуватили у лицемірстві Росію, яка скасувала показ фільму не тільки у себе в країні, але і нав’язуючи подібні заборони іншим державам

Кадр з фільму (teaser-trailer.com)

Державне агентство України з питань кіно не має відношення до скасування прокату американського фільму “Номер 44”. Про це йдеться в заяві відомства.

У Держагентстві нагадали, що прокатне посвідчення на право демонстрування фільму в Україні було видано 15 квітня, через день після отримання документів від дистриб’ютора і за день до запланованого старту стрічки.

“Як вдалося з’ясувати в дистриб’юторській компанії Мультимедіа дистрибьюшн, право на показ картини на території України було відкликано російською компанією Централ партнершип, яка володіє правами на фільм і на території Росії, і на території України”, – підкреслили у відомстві.

“Треба зазначити, що відкликання дозволу на прокат фільму “Номер 44″ в Україні стався несподівано і без попередження, що важко вдарить по українському дистриб’ютору, оскільки рекламна компанія йшла повним ходом, на що, зрозуміло, була витрачена чимала сума грошей. Вважаємо, що українські прокатники, які планували показ фільму, вправі вимагати від російського дистриб’ютора відшкодування збитків”, – зазначили в Держагентстві.

У Держагентстві України з питань кіно вважають, що російська сторона демонструє політику подвійних стандартів: з одного боку активно лаючи заборону в Україні російських пропагандистських фільмів і серіалів, Міністерство культури Росії сама вдається до заборонам, але прикривається нібито “відмовою” від дистриб’ютора отримання прокатного посвідчення.

“Чому ж тоді фільм відкликали з України, де у нього з прокатним посвідченням проблем не було? Очевидно, що позиція українського Держкіно є прямо протилежною облудному відношенню російської влади, яка не тільки скасовує показ у себе фільмів з критикою радянського минулого, але і нав’язує подібні заборони іншим країнам”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше російська кінокомпанія Централ партнершип зняла з прокату голлівудський фільм “Номер 44”, в якому розповідається про розслідування серії вбивств в СРСР у 50-х роках.

За сюжетом дія фільму розгорнеться в СРСР часів Йосипа Сталіна. Головний герой – дискредитований офіцер радянської розвідки Лев Демидов. Він розслідує серію дитячих вбивств, але його діяльність викликає підозру у параноїдального радянського уряду.

Источник:Liga.net


Leave a Reply

Your email address will not be published.