Росія перетворила Балтику в смертельну пастку для американських авіаносців


Американський авіаносець, зайшов днями в акваторію Балтійського моря явно з недобрими намірами, може назавжди там і залишитися. Звичайно ж, мова йде про дні морському. Балтика повністю прострілюється російськими протикорабельними ракетними комплексами. У флоту НАТО немає жодних шансів вижити в разі настання з моря. Не допоможуть альянсу і американські авіаносці, які США посилає на допомогу союзникам по більшій частині тільки як засіб залякування.

Такою думкою з журналістами поділився військовий експерт Олексій Леонков, уточнивши, що найбільшу загрозу для флоту Північноатлантичного альянсу несуть протикорабельні ракетні комплекси П-800 «Онікс», що вражають будь-яку надводну ціль на відстані до 600 кілометрів. Також російські береги захищають гіперзвукові комплекси «Кинджал» і крилаті ракети «Калібр».

Балтійське море «закрито» настільки щільно, що у гіпотетичного супротивника немає ні єдиного шансу на порятунок у разі агресії проти РФ. Додатково до перерахованих вище «сюрпризів» скоро Балтику прикриють і новітні комплекси «Циркон».

Авіаносці США представляють собою чудову мішень і не можуть нічого протиставити засобів російської оборони. Будь-яке судно НАТО одразу ж опиняється в смертельній пастці, заходячи в Балтійське море. Незважаючи на це, американці не втрачають надії знайти пролом в обороні РФ і регулярно відправляють свої кораблі в смертельно небезпечні розвідувальні рейди. Мало того, США відчайдушно намагаються задіяти проти Росії Швецію та Фінляндію. Стокгольм-з Гельсінкі відчайдушно заманюють в НАТО, і проамериканські політики в цих країнах поступово беруть вгору.

Тактика янкі цілком з’ясовна з урахуванням недовгою і безславної військової історії США. Американці чудово розуміють, що в Балтійському морі їм нічого не світить, і намагаються загребти жар чужими руками – підштовхнути до свідомо згубній провокації європейців, щоб розпалити великий конфлікт з РФ. Мабуть, американській еліті знову потрібна світова бійня, яка вже не раз допомагала їй набити гаманці і вивести країну з кризи.

Читайте также:
Вибори закінчилися, почалася війна. До арешту танкера Nika Spirit
Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.