Самі корисні продукти харчування для мозку

Самые полезные продукты питания для мозга Здоров'я

Список найбільш корисних для мозку продуктів.

Мозок людини – самий невивчений і дивовижний орган. Від чого залежить розумова діяльність і пам’ять? Як впливає на здібності людини харчування і спосіб життя?

Багато хто вважає, що розумові здібності залежать від генів, у розумних батьків і діти розумні і це проявляється вже в ранньому дитинстві. Але описані випадки, коли близнюки, які виросли у різних умовах, виявляють різні здібності до сприйняття інформації, до запам’ятовування, до вирішення логічних завдань. Відомо, що деякі дуже легко вчаться в дитинстві люди з віком втрачали ці здібності, інші, навпаки, не відрізняючись особливими здібностями у школі домагалися успіху в самих різних інтелектуальних професіях.

Всім відомо, що навчання розвиває мозок людини, посилює його здатності до мислення, зберігає пам’ять. Корисні “звички для розуму” і повноцінне харчування теж відіграють важливу роль в діяльності самого складного органу людини – його мозку.

10 корисних для мозку продуктів харчування

Вода. Організм людини на 80% складається з води. Вона необхідна для правильного обміну речовин, в ній потребує кожен орган, але мозок особливості. Вчені встановили у процесі простого дослідження, що люди, які відчувають спрагу, гірше справляються з логічними задачками, ніж ті, хто випив півлітра води перед тестуванням.

Омега-3. Надзвичайно корисні для роботи мозку ненасичені жирні кислоти Омега-3. Вони забезпечують швидкий приплив енергії, необхідний для передачі імпульсів від клітини до клітини, що, у свою чергу, підвищує розумові здібності і допомагає швидко витягати з “резервуарів” пам’яті потрібну інформацію. Багато Омега-3 в рибі, волоських горіхах і льняному маслі.

Читайте также:
Що відбувається з тілом при інтервальному голодуванні

Горіхи. Вони багаті білком, а білок постачає мозок енергією. Фундук, мигдаль, волоські горіхи обов’язково повинні бути присутніми в меню студента і школяра. Крім того, горіхи багаті лецитином, нестача якого в організмі може викликати розсіяний склероз та інші нервові захворювання.

Зелень. Ті народи, в чиєму харчуванні традиційно присутня багато зелені, як правило, можуть похвалитися безліччю довгожителів, зберіг до глибокої старості ясність розуму і розумові здібності. Шпинат, кріп, петрушка, базилік, кінза і інша зелень містять фолієву кислоту, вітаміни Е і Що Ці речовини перешкоджають розвитку деменції (недоумства). Крім того, що містяться в зелені антиоксиданти захищають мозок від інсульту, хвороб Альцгеймера і Паркінсона.

Вітаміни. В9 (цитрусові, хліб, боби, мед) необхідний для створення і підтримки в здоровому стані нових клітин, адже тепер науково доведено, що нервові клітини відновлюються, як і всі інші. Вітамін В12 (печінка, яйця, риба) зменшує симптоми старечого недоумства і сплутаності мислення у людей похилого віку, підсилює здатність до запам’ятовування у молодих людей.

Читайте также:
Лікар розповів про приховану сіль в продуктах, яка руйнує здоров'я

Яйця. Курячий жовток – це джерело холіну, а він допомагає розвивати багато функцій мозку, здатності розуміти, пізнавати, вивчати, розуміти, сприймати і переробляти. Яйця незамінний продукт в дитячому харчуванні.

Кава. Наукові дослідження встановили, що кофеїн може посилити увагу і короткочасну пам’ять, допомагає зосередитися на складних завданнях і покращує час реакції. Ну і звичайно, додасть бадьорості.

Яблука. В них міститься кверцетин – речовина, яка захищає клітини мозку від пошкодження.
5008
Найбільше його в яблучній шкірці.

Шоколад. Це корисний продукт для гарного настрою та інтенсивної розумової роботи. У ньому містяться цінні речовини: глюкоза, яка прискорює реакцію і покращує пам’ять, і флавоноли, що стимулюють пам’ять і швидкість мислення.

Червоне вино. Більшість дослідників останнім часом говорять про благотворний вплив невеликої кількості вина на мислення, зв’язність мовлення, увагу та інші вищі психічні процеси. Як вважається, у перебродившем виноградному соку містяться антиоксиданти, що перешкоджають старінню мозку, так що, як говорили наші предки, in vino veritas!

Source
Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.