Шокін вніс до Ради подання про зняття з Клюєва і Мельничука некприкосновенность

Шокін вніс до Ради подання про зняття з Клюєва і Мельничука некприкосновенность

Нардепи Клюєв і Мельничук підозрюються у скоєнні низки злочинів

Генеральна прокуратура підозрює нардепів Сергія Клюєва (фракція “Опозиційний блок”) та нардепа, екс-комбата “Айдара” Сергія Мельничука у вчинення низки кримінальних злочинів, у зв’язку з чим генпрокурор Віктор Шокін вніс а парламент подання про зняття з зазначених недоторканності парламентаріїв і подальшого притягнення до кримінальної відповідальності.

“Направлено два подання для розгляду на дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Клюєва Сергія Петровича, який підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 і 190 (Шахрайство) і ч. 5 191. Також направлено подання для розгляду на дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Мельничука Сергія Петровича”, – сказав В. Шокін, на брифінгу у вівторок увечері в Києві.

Він зазначив, що немає часу перераховувати всі статті КК України, за якими обвинувачується С. Мельничук. Разом з тим, за його словами – основна стаття, яку інкримінують екс-комбатові “Айдара” – це створення злочинної організації.

Говорячи про підозру у вчиненні злочинів С. Клюєвим, генпрокурор зазначив: “Клюєв звинувачується в шахрайстві – разом зі своїм братом Андрієм вони шахрайським шляхом заволоділи фінансовими засобами, а також заволоділи майном підприємств і приватних осіб”.

Разом з тим, він підкреслив, що про арешт С. Клюєва поки не йдеться. “Поки що немає”, – сказав він, відповідаючи на питання про те, чи буде прокуратура наполягати на його арешт.

Ст. Шокін заявив, що статті, за якими звинувачуються парламентарії, передбачають покарання для С. Клюєва – більше 10 років в’язниці, а для С. Мельничука – “аж до довічного”.

Разом з тим, генпрокурор зазначив, що йому невідомо про місцезнаходження парламентаріїв.

Ст. Шокін також з жалем заявив, що “це не останнє подання про зняття недоторканності – ред.) щодо народних депутатів”.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.