Синці на тілі без причини – це дуже тривожний сигнал організму

Синці на тілі без причини – це дуже тривожний сигнал організму

Будь безпричинне виникнення гематом на тілі людини має безліч обґрунтувань.

Трапляється, що на тілі з’являються синці без всяких на те причин – самі по собі. Синці після травм, ударів, ударів – справа звична і з таким явищем стикався кожен. Буває, що синці на тілі з’являються, а згадати з-за чого і коли була травмована шкіра, не можна – таке часто трапляється з жінками, які мають виключно ніжну шкіру і іноді досить просто щільного контакту з якоюсь твердою поверхнею, щоб на цьому місці залишився синець.

Але якщо синці на тілі з’являються із завидною постійністю і без видимих причин – час бити тривогу – це може бути проявом захворювання і в такому випадку варто звернутися за консультативною допомогою до медиків. Справа в тому, що будь-безпричинне виникнення гематом на тілі людини має безліч обгрунтувань, серед яких може бути порушення згортання крові.

Відомо, що синці – результат підшкірних крововиливів. Але їх поява може бути одним із симптомів починається лейкемії, яка також викликає слабкість, втома, схильність до простудних захворювань, втрату ваги, носові кровотечі та/або утворення маленьких червоних точок під шкірою. Такий стан називається пурпурою і воно більше властиво людям похилого віку. Пояснюється це тим, що в міру старіння організму кровоносні судини під шкірою стоншуються, і синці можуть виявлятися навіть при незначних пошкодженнях.

Також причиною появи синців на тілі може бути аутоімунне захворювання під назвою геморагічний васкуліт, який зачіпає оболонки таких життєво важливих органів, як серце, легені, головний мозок, печінка, нирки. Часто синці з’являються на животі, спині, руках, ногах. Якщо синці з’являються тільки на ногах, то це свідчить про застійних процесах і початкової стадії розвитку варикозного розширення вен. В цьому випадку потрібно негайно перевірити стан судин.

Читайте также:
Чому татуювання можуть бути небезпечними для життя

Іноді виникнення синців на тілі без причини свідчить про нестачу в організмі людини вітаміну С. Щоб виправити ситуацію треба включати в щоденний раціон харчування більше продуктів, що містять достатню кількість аскорбінової кислоти: цитрусові, помідори, зелений лук, ананаси, аґрус, шипшину, чорну смородину. Можна пропити спеціальний полівітамінний курс лікарських препаратів.

В окремих випадках синці на тілі свідчать про порушення роботи ендокринної та центральної нервової системи. Тоді до раціону харчування потрібно додати вітамін Р, який в достатній кількості міститься в свіжозаварений зелений чай, гречці, сливах, вишнях, червоному перці.

Також синці на тілі можуть з’явитися при захворюваннях кровоносної системи, у випадках гіпертонії, ревматизму, хронічного тонзиліту, при ниркових хворобах і після нещодавно перенесених інфекційних захворювань.

Джерело

Рейтинг
( 4 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.