Поєднувати ці продукти небезпечно для здоров’я

Сочетать эти продукты опасно для здоровья Здоров'я

Одночасне вживання цих продуктів не призведе до особливих наслідків, але і користі від їх вживання організм отримати не зможе.

Працівники медичної сфери вважають, що є продукти, які не можна поєднувати. Справа в тому, що процес їх засвоєння організмом проходить по-різному, тому одночасне вживання таких продуктів порушує обмінні процеси. Звичайно, їх одночасне застосування не призведе до особливих наслідків, але і користі від їх вживання організм отримати не зможе.

Дієтологи не рекомендують такі поєднання:

  1. Фруктів і перших страв. Зрозуміло, закушувати борщ або м’ясне рагу яблуком або бананом мало кому прийде в голову. Мова йде про те, що відразу після вживання першої страви не варто відразу їсти фрукти, тому що картопляне пюре, котлети, каша з м’ясної піджаркою або теплі наваристі щі перетравлюються досить довго. А яблуко або апельсин, що потрапило в це час у шлунок, можуть заграти.
  2. Кава і житнього хліба. Є такі любителі кави, які часто вживають цей ароматний напій вприкуску з бутербродом з житнього хліба. Такий перекус, можливо, і приглушить почуття голоду, але користі організму не принесе, оскільки кофеїн перешкоджає засвоєнню багатьох речовин, які знаходяться в хлібі. Загальновідомо, що кава блокує всмоктування кальцію та деяких інших мікроелементів.
  3. Пиво і арахіс. Це поєднання продуктів знайоме багатьом любителям пінного напою, які частенько закушують його солоними горішками. Арахіс багатий корисними вітамінами та мінералами, але пиво нейтралізує їх всмоктування. Тому організм отримує від горішків тільки жири, які також містяться в них в чималій кількості.
Читайте также:
Аутизм пов'язаний з чутливістю
Source
Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.