Поради медиків: як поліпшити пам’ять

Часто стикаєтеся з тим, що не можете згадати деталі важливої події або взагалі доводиться все записувати, щоб не забути?

Експерти радять постійно тренувати свою пам’ять, інакше через роки не зможете похвалитися історією з життя або просто навчити своїх дітей елементарним речам. Є кілька основних правил, виконуючи які можна забути про такий термін, як «склероз», головне — це систематичне виконання даних правил:

1. Тренуйте регулярно пам’ять, виконуючи різні математичні задачки або спеціальні головоломки.

2. Дотримуйтеся правильної дієти, їжте продукти, які допомагають зберегти пам’ять: цільно-зерновий хліб, риба, молочні продукти, ягоди, горіхи, гіркий шоколад і т. д.

3. Активуйте роботу мозку з допомогою регулярних занять спортом і прогулянок на свіжому повітрі, а ще краще тренуватися на природі.

4. Позбавляйтеся від емоційної напруги будь-яким
815c
способом, яким забажаєте потрібне, але головне, щоб стрес відійшов від вас в сторону.

5. Більше читайте, а потім аналізуйте прочитане або обговоріть з одним «по духу». На роботу мозку відносно пам’яті благотворно впливає поезія, яку можна вивчити напам’ять, тим самим «розворушивши» пам’ять.

Пам’ять — це наше минуле і майбутнє, без неї нікуди не дітися, тому експерти радять приділяти її розвитку окрему увагу, а при найменших порушеннях або проявах склерозу потрібно застосувати метод швидкого вирішення даної проблеми, використовуючи вищеописані правила.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.