Фахівець розповів про сніданок, який допоможе переносити спеку

Фахівець розповів про сніданок, який допоможе переносити спеку

Спеціаліст порекомендував є солоне.

Необхідно з’їсти вранці щось солоне, наприклад солоний огірок або шматок оселедця, щоб у спеку менше хотілося пити. Таку думку висловив старший науковий співробітник відділення симптоматичних гіпертензій Інституту кардіології імені академіка Стражеска Володимир Граничні.

На думку фахівця, солоні продукти дозволять затримати воду в крові, в результаті чого зменшиться бажання випити води. Експерт переконаний, що здоровій людині бажано затримати воду в організмі.

Всього кілька грамів солі допоможуть тримати більше рідини в кровоносному руслі і людина буде менше відчувати спрагу. Хоча звичайно вважається, що після вживання солоних продуктів людям хочеться пити.

Граничні також запропонував метод стеження за кількістю води в організмі. Для цього доведеться спостерігати за кольором сечі. Якщо вона коричнева, – то організму не вистачає води і кров згущується. Це підвищує небезпеку кристалоутворення і сечокам’яної хвороби.

Українцям також варто пити 5-відсоткові натуральні і фреші соки, розбавлені водою в три рази, що забезпечить поповнення організму мікроелементами і необхідним об’ємом рідини.

Читайте также:
Морська сіль: користь і застосування

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.