Фахівець розповів про сніданок, який допоможе переносити спеку

Спеціаліст порекомендував є солоне.

Необхідно з’їсти вранці щось солоне, наприклад солоний огірок або шматок оселедця, щоб у спеку менше хотілося пити. Таку думку висловив старший науковий співробітник відділення симптоматичних гіпертензій Інституту кардіології імені академіка Стражеска Володимир Граничні.

На думку фахівця, солоні продукти дозволять затримати воду в крові, в результаті чого зменшиться бажання випити води. Експерт переконаний, що здоровій людині бажано затримати воду в організмі.

Всього кілька грамів солі допоможуть тримати більше рідини в кровоносному руслі і людина буде менше відчувати спрагу. Хоча звичайно вважається, що після вживання солоних продуктів людям хочеться пити.

Граничні також запропонував метод стеження за кількістю води в організмі. Для цього доведеться спостерігати за кольором сечі. Якщо вона коричнева, – то організму не вистачає води і кров згущується. Це підвищує небезпеку кристалоутворення і сечокам’яної хвороби.

Українцям також варто пити 5-відсоткові натуральні і фреші соки, розбавлені водою в три рази, що забезпечить поповнення організму мікроелементами і необхідним об’ємом рідини.

Читайте также:  Вчені створили робота, вилікувати підлітка від епілепсії

Источник

Залишити коментар