Стало відомо, що їдять на сніданок стрункі знаменитості

Здоров'я

Худенькі дівчата поділилися секретом своєї стрункості.

Насправді, стрункі дівчата зовсім не володіють якимись магічними здібностями – вони просто-напросто правильно харчуються. Про те, що вони їдять кожен день – розповіли американські вчені з Корнельського університету. В ході безлічі проведених досліджень і опитувань з’ясувалося, що ранковий раціон людей зі стрункою фігурою багатий фруктами, горіхами і корисними кашами. При цьому, наголошується, що у спільноти “худих” є негласне правило – ніколи не пропускати сніданок.

Стало известно, что едят на завтрак стройные знаменитости

Згідно з опитуванням, проведеним серед 147 осіб з середньою вагою 61 кілограм при зрості 168 сантиметрів, на сніданок вони найчастіше їдять фрукти (51%), молочні продукти (41%), мюслі (33%), хліб (32%), яйця (31%), цільнозернові каші (29%). На обід більшість з опитаних воліють свіжі салати, а перекушують горіхами та фруктами.

Також більшість струнких “піддослідних” зізналися, що не дотримуються ніяких дієт і ніколи не прагнули схуднути. Проте 38% все ж займаються спортом не рідше 1-3 разів на тиждень, тоді як 10% не роблять цього.

Читайте также:
Прості поради краси і здоров'я для жінок

Источник

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.