Стало відомо, що призводить до різкого старіння мозку

Новини шоу бізнесу: Кожне велике потрясіння старить головний мозок на 4 роки.

Дослідники з США представили чергове свідчення того, що пережита людиною стрес вкрай негативно відбивається на стані мозку.

У проекті американських медиків, які вивчали вплив стресу, взяли участь 1320 чоловік, повідомляє «OaNews». Вчені виділили такі знакові для життя більшості стресові ситуації, як втрата близьких, розлучення з чоловіком, банкрутство, втрата житла. Люди, які з ними стикалися, проходили тестування на уважність, логіку та мислення.

Проаналізувавши отримані дані, фахівці уклали: всі життєві катастрофи призводять до того, що людський мозок поступово в’яне і якість його когнітивних функцій знижується.

“Кожне велике нещастя старить мозок на 4 роки, що негативно впливає на процеси мислення”, — зазначили вони, зокрема.

Протистояти небезпечному процесу деградації мозку, на думку біологів, можна тільки одним способом – навчившись легше ставитися до життєвих труднощів і підбадьорюючи у важкі хвилини себе і близьких. Вчені заявили: у сучасному світі люди часто піддаються різного роду стресових ситуацій, і важливо вміти усвідомлювати, що важкі моменти є природною частиною нашого існування в цьому світі, а не чимось надординарний.

Читайте также:  Вчені назвали причини виникнення стресу

Источник:Telegraf

Залишити коментар