Стало відомо, що призводить до різкого старіння мозку

Новини шоу бізнесу: Кожне велике потрясіння старить головний мозок на 4 роки.

Дослідники з США представили чергове свідчення того, що пережита людиною стрес вкрай негативно відбивається на стані мозку.

У проекті американських медиків, які вивчали вплив стресу, взяли участь 1320 чоловік, повідомляє «OaNews». Вчені виділили такі знакові для життя більшості стресові ситуації, як втрата близьких, розлучення з чоловіком, банкрутство, втрата житла. Люди, які з ними стикалися, проходили тестування на уважність, логіку та мислення.

Проаналізувавши отримані дані, фахівці уклали: всі життєві катастрофи призводять до того, що людський мозок поступово в’яне і якість його когнітивних функцій знижується.

“Кожне велике нещастя старить мозок на 4 роки, що негативно впливає на процеси мислення”, — зазначили вони, зокрема.

Протистояти небезпечному процесу деградації мозку, на думку біологів, можна тільки одним способом – навчившись легше ставитися до життєвих труднощів і підбадьорюючи у важкі хвилини себе і близьких. Вчені заявили: у сучасному світі люди часто піддаються різного роду стресових ситуацій, і важливо вміти усвідомлювати, що важкі моменти є природною частиною нашого існування в цьому світі, а не чимось надординарний.

Читайте также:
Ходьба пішки знижує ризик гіпертонії

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: