Суд заарештував нерухомість і акції сина Авакова – ЗМІ

Солом’янський районний суд Києва наклав арешт на квартири та акції сина міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Олександра, який фігурував у так званій “справі рюкзаків”. На рішення суду може бути подана апеляція. Про це повідомляє видання “Судовий репортер”.

“Мова йде про трьох машиномісцях і квартирі в Києві, а також квартирі в Харкові і 43,7% акцій Авакова в приватному акціонерному товаристві “Інвестор”, які заарештовані вперше”, – повідомляє видання.

Нагадаємо, що кримінальне провадження було відкрито проти сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Олександра – і колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чоботаря, підозрюваних у розкраданні коштів при закупівлі Міністерством внутрішніх справ рюкзаків для Нацгвардії.

1 листопада 2017 року Солом’янський райсуд Києва обрав синові міністра внутрішніх справ Олександру Авакову запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, а також заарештував його майно. Сина міністра внутрішніх справ також зобов’язали носити електронний браслет, здати закордонний паспорт і бути в правоохоронні органи з першої необхідності. Пізніше суд скасував рішення про арешт його майна та обов’язки носити браслет.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Справи кухонні: На що звертати увагу при виборі посудомийної машини
Справи кухонні: На що звертати увагу при виборі посудомийної машини

Покупка нової посудомийної машини може здатися досить непростим заняттям. В будь-якому магазині є з десяток моделей однакової висоти й ширини,...

Закрыть