Суд заарештував нерухомість і акції сина Авакова – ЗМІ

Солом’янський районний суд Києва наклав арешт на квартири та акції сина міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Олександра, який фігурував у так званій “справі рюкзаків”. На рішення суду може бути подана апеляція. Про це повідомляє видання “Судовий репортер”.

“Мова йде про трьох машиномісцях і квартирі в Києві, а також квартирі в Харкові і 43,7% акцій Авакова в приватному акціонерному товаристві “Інвестор”, які заарештовані вперше”, – повідомляє видання.

Нагадаємо, що кримінальне провадження було відкрито проти сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Олександра – і колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чоботаря, підозрюваних у розкраданні коштів при закупівлі Міністерством внутрішніх справ рюкзаків для Нацгвардії.

1 листопада 2017 року Солом’янський райсуд Києва обрав синові міністра внутрішніх справ Олександру Авакову запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, а також заарештував його майно. Сина міністра внутрішніх справ також зобов’язали носити електронний браслет, здати закордонний паспорт і бути в правоохоронні органи з першої необхідності. Пізніше суд скасував рішення про арешт його майна та обов’язки носити браслет.

Читайте также:  Абромавічус відкрито звинуватив Кононенко з БПП у корупції

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.