Тіло Сальвадора Дали ексгумували для тесту на батьківство: фото

Іспанка Пілар Абель стверджує, що у її матері, яка працювала у Дали покоївки, був з художником роман

В іспанському місті Фігерас ексгумували останки художника-сюрреаліста Сальвадора Далі, щоб отримати генетичний матеріал для проведення тесту на батьківство. Про це повідомляє Associated Press.

Приводом для цього став судовий позов 61-річної ворожки Пілар Абель, яка стверджує, що у її матері, яка працювала у Дали покоївки, був з художником роман.

У четвер, 20 липня, Високий суд Каталонії повідомив, що необхідні біологічні зразки знайдені і будуть направлені в лабораторію в Мадриді; сам аналіз матеріалу може зайняти тижні.


Абель заявила, що “дуже рада” рішення про ексгумацію, оскільки “справедливість може восторжествувати”. Вона зазначила, що подала позов про встановлення батьківства з поваги до пам’яті своєї матері.

Читайте також: В Іспанії суд дозволив ексгумувати тіло Сальвадора Дали

Адвокат позивачки Енріке Бланкес сказав, що в разі підтвердження батьківства Абель зможе претендувати на четверту частину майна Дали.

У художника та його дружини Гали (справжнє ім’я – Олена Дьяконова), у шлюбі з якою він прожив майже 50 років, дітей не було.

Читайте также:  У Венеції відкривається 74-й кінофестиваль: список фільмів

Сальвадор Дали помер 23 січня 1989 року на 85-му році життя. Живописець заповів поховати його так, щоб по могилі могли ходити люди, тому його тіло замуровано в підлогу в одній з кімнат театру-музею Дали в його рідному Фігерасі.

Источник: Liga.net

Залишити коментар