Темний шоколад здатний заспокоїти кашель

Дослідники знайшли в шоколаді особливу речовину, яка ефективно у боротьбі з кашлем.

Речовина під назвою «теобромін» здатне заспокоїти гострий і хронічний кашель. У дослідженні брало участь триста осіб, які страждають хронічним кашлем. Вони протягом кількох тижнів щодня по два рази брали теобромін. І у 60% були помічені поліпшення, скарги на кашель помітно зменшилися.

Вчені відзначили, що велика кількість теобромін міститься в темному шоколаді, тому саме цей солодкий продукт необхідно застосовувати для лікування кашлю.

Кашель з допомогою темного шоколаду можна тільки заспокоїти, але ніяк не усунути повністю. Після того, як експеримент закінчився люди, які страждають від кашлю, знову почали скаржитися на стан здоров’я. Дослідники з іншого інституту, Національного інституту серця і легенів, проводили подібні експерименти раніше, так от вони стверджують, що теобромін тільки блокує дію нервів на деякий час, які зупиняють позиви до кашлю.

8453
Тим не менш, вчені вважають, що саме за допомогою темного шоколаду можна це захворювання пережити набагато легше. Крім цього, медики визначили, що речовина з темного шоколаду, більш ефективне при блокаді чутливих нервів, ніж кодеїн. Для того щоб шоколад посприяв зменшення кашлю потрібно прийняти не менше 1000 мг шоколаду.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.