“Укроборонпром” продемонструє президенту сучасні зразки озброєння та військової техніки

“Укроборонпром” продемонструє президенту сучасні зразки озброєння та військової техніки

Порошенко знайомлять з протитанковими ракетними комплексами, керованими ракетами, гранатометами, броньованою технікою та новітнім комплексом розвідки

Президент України Петро Порошенко відвідає полігон 169 навчального центру “Десна” Сухопутних військ Збройних сил України (Чернігівська обл.), де свою техніку представлять підприємства-учасники і партнери держконцерну “Укроборонпром”.

“11 травня державний концерн “Укроборонпром” продемонструє вищого керівництва держави, зокрема президента України, сучасні зразки озброєння та військової техніки. Верховного головнокомандувача знайомлять з потужними протитанковими ракетними комплексами, керованими ракетами, гранатометами, броньованою технікою та новітнім комплексом розвідки”, – йдеться в повідомленні “Укроборонпрому”.

В держконцерні підкреслили, що головне завдання “Укроборонпрому” – забезпечити українських воїнів новим і ефективним озброєнням.

Раніше підприємства “Укроборонпрому” отримали доступ до Головного каталогу НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics), який допоможе підприємствам українського ОПК швидше знаходити потрібні для виробництва озброєння комплектуючі.

Нагадаємо, “Укроборонпром” – це понад 100 підприємств оборонно-промислової галузі, на яких працюють близько 60 тис. чоловік.


Источник:segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.