У фінал Національного відбору на “Євробачення” вийшли O. Torvald і MELOVIN

Визначені всі фіналісти конкурсу.

Визначені всі фіналісти Національного відбору на “Євробачення”

Eurovision.tv

У суботу, 18 лютого, в Києві відбувся останній півфінал Національного відбору на “Євробачення”, за результатами якого стали відомі імена ще двох фіналістів. У фінал конкурсу вийшли MELOVIN та o.torvald.

У півфіналі виступили Група Кузьми Скрябіна Singing pants, O. Torvald, Анастасія Прудіус, Віталій Козловський, KADNAY, MELOVIN, Green Grey та Vivienne Mort.

Максимальна кількість балів (8) від журі отримала група KADNAY, а 7 балів пішли групи O. Torvald. При цьому, мінімальну оцінку (1 бал) від членів журі отримав Віталій Козловський. Максимальну оцінку глядачів (8 балів) отримав MELOVIN, 7 балів пішли O. Torvald. Мінімальну оцінку від глядачів отримав Група Кузьми Скрябіна Singing pants, а два бали пішли Віталію козловському.

В результаті у фінал вийшли o.torvald (14 балів) та MELOVIN (13 балів). Варто відзначити, що група KADNAY також отримала 13 балів, але оскільки MELOVIN отримав більш високу оцінку глядачів, саме він виходить у фінал.

Читайте также:
Важке щастя Всеволода Санаєва: Невигадана історія довжиною в 55 років

Таким чином, у фіналі, який пройде 25 лютого виступлять: TAYANNA, “Сальто Назад”, Illaria, Rozhden, MELOVIN та o.torvald.

Було визначено також порядок виступу конкурсантів у фіналі. Порядок виступу буде таким:

1. “Сальто назад”

2. MELOVIN

3. O. Torvald

4. Illaria

5. TAYANNA

6. Rozhden

Нагадаємо, пісенний конкурс “Євробачення-2016” у Стокгольмі виграла Джамала з піснею “1944. За результатами голосування національних журі країн-учасниць “Євробачення” і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали. Україна отримала право організувати “Євробачення” наступного року, як країна-переможець.

9 вересня стало відомо, що містом, яке прийме пісенний конкурс “Євробачення-2017” стане Київ.

На засіданні 11 жовтня Кабінет міністрів України затвердив план підготовки до проведення “Євробачення” в Україні у 2017 році. Згідно з планом, Київська міська державна адміністрація та Національна телекомпанія України повинні забезпечити підготовку місць проведення “Євробачення”, створити інфраструктуру і забезпечити трансляцію конкурсу.

Пізніше стало відомо, що участь в “Євробаченні 2017” візьмуть 43 країни, на одну більше, ніж в 2016 році.

Читайте также:
Міфи про війну: Зміг би чи ні СРСР перемогти нацизм без союзників

Источник: zn.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: