У Держдепі США може з’явитися українка: експерт пояснив, що це означає для України

Пола Добрянськи може зрушити з мертвої точки процеси по Україні, вважає Небоженко

В Госдепе США может появиться украинка: эксперт объяснил, что это значит для Украины

Слідом за призначенням нового держсекретаря США в американському зовнішньополітичному відомстві може з’явитися потужна українська підтримка в особі досвідченого американського дипломата українського походження Поли Добрянські. В результаті виграє від цього Україна, а ось Москві доведеться ще важче з Вашингтоном. Про це написав у Facebook директор Соціологічної служби “Український барометр” Віктор Небоженко.

Експерт пояснив, що значить для України можлива поява в Держдепі високопоставленого чиновника українського походження.

“Можна не сумніватися, що в разі свого високого призначення в керівництво Держдепу, Пола Добрянськи зробить все, щоб США надали інтенсивну військово-політичну та дипломатичну допомогу Україні у справі просування реформ, звільнення її від російської окупації, боротьбу з корупцією та історичної залежності від Росії. Якщо вона стане другою людиною в Держдепі, то ми отримаємо, з одного боку, спадкоємність американської політики, а не її “шарахання” з боку в бік в українському питанні. А з іншого боку – тривала орієнтація США на демократичний розвиток України, яка тепер буде поєднуватися з твердими і рішучими заходами щодо очищення нашої країни від корупції, прискоренню реформ і ліквідації наслідків російської агресії в Україні”, – написав Небоженко.

Він вважає, що в поєднанні роботи “групи Волкера” (спецпредставника США по Україні) щодо введення миротворців на Донбас, ресурсів Держдепу і проукраїнської налаштованості Поли Добрянські дозволить зрушити з мертвої точки ситуацію по Україні.

Як повідомлялося, допомагати новому держсекретареві США буде українка. Американське інформагентство Bloomberg з посиланням відразу на три джерела писало, що політичний діяч і експерт з питань зовнішньої політики Пола Добрянськи може зайняти одну з найвищих посад у Державному департаменті США.

У свою чергу колишній посол України в США, представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі Олександр Моцик розповідав, що новий держсекретар Майк Помпео буде повністю підтримувати Україну у війні з Росією. За його словами, США однозначно стоять на українській стороні, відстоюють територіальну цілісність України, включаючи Крим і Донбас.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Це так мило: весь світ обговорює зворушливе обійми принца Джорджа і його сестри принцеси Шарлотти
Це так мило: весь світ обговорює зворушливе обійми принца Джорджа і його сестри принцеси Шарлотти

Маленький принц Джордж розчулив весь світ, обнявши свою молодшу сестру на очах у публіки. 23 квітня Кейт Міддлтон втретє стала...

Закрыть