У Кремлі поки не хочуть говорити про розширення “нормандського формату”

У Кремлі поки не хочуть говорити про розширення “нормандського формату”

Зараз головне – виконання мінських домовленостей, сказав Пєсков

У Кремлі вважають, що на даному етапі говорити про розширення учасників “нормандського формату” не головне, основне питання – це виконання мінських домовленостей.

“Зараз головне не розширення чи звуження будь-яких форматів, зараз головне – виконання мінських домовленостей, які чітко прописані”, – сказав прес-секретар президента РФ журналістам.

Він нагадав, що два дні тому про це говорили Путін і канцлер ФРН Ангела Меркель.

Минулої неділі за підсумками зустрічі з Путіним Меркель заявила, що вони вважають єдиним способом врегулювання ситуації в Україні дотримання Мінських домовленостей під контролем ОБСЄ.

“Ми (з Путіним) запевнили один одного, що мінський комплекс заходів – це єдине, що у нас є. Це наша основа для того, щоб спробувати знайти мирне рішення”, – сказала Меркель.

Раніше помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила, що Сполучені Штати відкриті для участі в переговорному процесі з урегулювання конфлікту в Україні і готові приєднатися до “нормандскому формату”, якщо інші учасники дадуть на це згоду.

Раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що питання про участь американської сторони “нормандському форматі” по Україні повинен вирішувати президент Франції Франсуа Олланд, який і ініціював цей формат.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.