У Twitter вдови Беннингтона з’явилися дивні звістки про його смерть

В одній з публікацій стверджувалося, що музикант не вчинив самогубство, а “вже був мертвий”. Підозрюють, що акаунт став жертвою хакерської атаки

У Twitter-акаунті Талинды Бентлі, вдови вокаліста Linkin Park Честера Беннингтона, через деякий час після повідомлення про його смерть з’явилися публікації дивного змісту, які незабаром були видалені. Є підстави вважати, що аккаунт був зламаний хакерами, пише портал Heavy.com.

У першому твіті, опублікованому в четвер ввечері, 20 липня, передбачувана Талинда написала, що її чоловік не вчинив самогубство, а “вже був мертвий” на момент повішання, і в неї нібито є “докази”.


Через кілька секунд був опублікований ще один твіт, в якому від імені Талинды стверджувалося, що вона нібито зраджувала Беннингтону з його колегою по групі Майком Шинодой.


У третій публікації вдова музиканта нібито заперечувала злом аккаунта і заявляла, що “ніколи не любила чоловіка, а “була закохана в гроші”.


Незабаром ці три твіти були видалені. Однак пізніше в записі з’явилися ще два повідомлення. В одному з них “Талинда” заявила, що “підбурювала його до самогубства” і говорила, що “нікого це не хвилює”.

Читайте также:  Трейлер третього "Тора" став рекордсменом за переглядами за першу добу серед фільмів DisneyВидання зазначає, що, судячи з того, як швидко публікації були видалені, найімовірніше, аккаунт вдови Беннингтона був зламаний. Більшість користувачів соцмереж сподіваються, що це дійсно так.

Про смерть 41-річного вокаліста рок-гурту Linkin Park стало відомо 20 липня 2017 року. За попередніми даними, Беннінгтон повісився в приватній резиденції в Лос-Анджелесі.

Источник: Liga.net

Залишити коментар