В Україні новий спалах ботулізму

Новини шоу бізнесу:В Україні зафіксовано випадок ботулізму внаслідок вживання рибної консерви промислового виробництва.

В Україні зафіксували кілька нових випадків захворювання на ботулізм. Один з випадків захворювання стався через вживання рибної консерви промислового виробництва.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook провідний інфекціоніст України професор Ольга Голубовська. Раніше інфекціоністи повідомляли, що збудник ботулізму може міститися в продуктах домашнього виготовлення.

Зокрема, радили зменшити або уникати вживання в’яленої, копченої або слабо просоленої риби, ковбаси, шинки, м’ясних, рибних, овочевих і грибних консервів.

Ботулізм: як захистити себе від небезпечної хвороби

“У нас декілька нових випадків ботулізму, один з яких обумовлений вживанням рибної консерви промислового виробництва. Тому я змушена переглянути свої рекомендації щодо профілактики ботулізму. До того, що було написано раніше, необхідно додати або обмеження вживання консервованої продукції, купленої в магазинах і виготовленої в промислових умовах, або цю продукцію необхідно піддати термічній обробці”, – йдеться в повідомленні.

Ботулізм в Україні: симптоми хвороби, профілактика і лікування

Голубовська зазначила, що сироватки проти ботулізму в регіонах України немає.

Нагадаємо, в місті Новоукраїнка Кіровоградської області жертвою смертельної хвороби стала місцева жителька. Всього від ботулізму в Україні у 2017 році померло 8 осіб.

В Україні новий спалах ботулізму

Вагомі причини, чому не можна носити стрінги
читайте також

Источник:Telegraf

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Підсумки 19.07: Хайп про Малоросію, докір Києва в ООНСюжет
Підсумки 19.07: Хайп про Малоросію, докір Києва в ООНСюжет

Кореспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня. Київ закликав Москву засудити Малоросію На зустрічі в Мінську Україна , так як це...

Закрыть