В Україні стартував фестиваль Французька весна (фото)

Відкриття фестивалю відбулося в 20:30 4 квітня на Софійській площі Києва вуличною виставою

Фото – EPA

В Україні розпочався 12-й фестиваль Французька Весна. Заходи проходять в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі та Рівному. Про це повідомляється на сайті Французького Інституту в Україні.

Відкриття фестивалю відбулося в 20:30 4 квітня на Софійській площі Києва вуличною виставою “Я – мрія”, створеного компанією Spectaculaires, Les Allumeurs d ” Images. “Я – мрія” – це монументальна світлова проекція, створена за допомогою 3D технологій.

“Під час відкриття Французької весни дзвіниця і купольний ансамбль Софійського собору на 20 хвилин засяють мозаїчними зображеннями. З допомогою цих зображень буде зображений довгий шлях – шлях до свободи. Вона починається з відблисків, потім переходить у форму окремих особистостей, вона потроху стає сильнішою і потім стає всепоглинаючою. Вона – це свобода преси, свобода творчості, свобода і право на відміну від інших, яке починається словами “У мене є мрія” Мартіна Лютера Кінга. Ця свобода, зрештою, є самовизначенням “Я – Майдан”, як крик і співи на честь людей, які віддали своє життя за неї”, – зазначалось в повідомленні Французького інституту.

Источник:Liga.net


Leave a Reply

Your email address will not be published.