В Україні зросла вдвічі кількість хворих на кір

Загалом з початку року зареєстровано 962 випадки захворювання на кір.

Кір в Україні в червні захворіло 473 чол., що майже в два рази збільшило кількість хворих з початку 2017 року, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

“Найбільше людей заразилося кір в Івано-Франківській та Одеській областях. Спалахи захворювання в червні також реєструвалися у Тернопільській та Чернівецькій областях. Всього за останні півроку в Україні сталося 15 спалахів кору, що охопили половину областей та Києва”, – зазначає Моз.

За його даними, за шість місяців 2017 року в Івано-Франківській області зареєстровано 520 випадків, Одеській – 344, Тернопільській – 48, Дніпропетровській – 11, Вінницькій – дев’ять Чернівецькій – вісім.

Крім того, поодинокі випадки захворювання зафіксовані в Донецькій, Закарпатській, Кіровоградській, Львівській, Хмельницькій, Черкаській областях та в Києві.

Більшість хворих – 70% (697 осіб) – діти та підлітки.

У відомстві наголошують, що більша частина хворих не мала всіх необхідних доз вакцин або взагалі була не вакцинована.

“Специфічного лікування від кору не існує, найбільш діючої профілактикою захворювання є вакцинація”, – зазначено в повідомленні.

Читайте также:  Продукти, які допоможуть очистити печінку

В даний час в Україні доступна комбінована вакцина Priorix виробництва британської фармкомпанії GlaxoSmithKine Plc (GSK), закуплена за кошти державного бюджету Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Згідно з даними Моз, станом на 1 червня в державних медичних закладах налічувалося 929,7 тис. вакцин.


Вчені назвали основну причину поганих зубів

читайте також

Источник:Telegraf

Залишити коментар