В Україну летить командувач Сухопутних військ США у Європі – Міноборони

В Україну летить командувач Сухопутних військ США у Європі – Міноборони

Крім того, Україну відвідають делегації британського навчального персоналу, представники Військово-морських сил США, медичної організації “Канадсько-української фундації”

Цього тижня Україну відвідає делегація Збройних сил США на чолі з командувачем Сухопутних військ США в Європі генерал-лейтенантом Фредеріком Беном Ходжесом, повідомила речник Міністерства оборони України Вікторія Кушнір.

“Американська сторона відвідає Міжнародний центр миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного П., де проходять підготовку мобілізовані військовослужбовці Збройних сил України”, – сказала вона на брифінгу у вівторок в Києві.

Крім того, Україну відвідають делегації британського навчального персоналу, представники Військово-морських сил США, медичної організації “Канадсько-української фундації”, а також військові музиканти Збройних сил Німеччини та Польщі для участі у заходах, присвячених Дню Європи.

Раніше в Міноборони повідомили, що на даний момент матеріально-технічна допомога США, надана українській армії, сягає близько $25 млн.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.