Вплив здоров’я на сексуальне життя

Влияние здоровья на сексуальную жизнь Здоров'я

Проблеми лібідо можуть бути викликані як розумовими, так і фізичними факторами. Два сексуальних партнера можуть не помічати проблем за здоров’ям один одного. Здоров’я важливо для статевого життя і необхідно знати всі нюанси або особливості свого партнера.

Статистика захворюваності у сексуальних партнерів

“Всього 20 % неприємностей пов’язані з еротичним життям і психікою і всього 10% з низьким рівнем статевих гормонів. На 80% сексуальна дисфункція викликана серйозними захворюваннями, такими як діабет, хвороби серця, гіпертонія і травми спинного мозку », – говорив професор, сексолог Збігнєв Лев-Старович.
Хоча сексуальні потреби у всіх трохи різні, кожна людина генетично налаштований на розмноження. Відсутність сексу дуже часто накладає свій відбиток навіть на здорові відносини, тому варто подбати про те, щоб постійно розпалювати вогонь пристрасті. Короткочасні проблеми з лібідо виникають в періоди стресу, але вони також можуть бути викликані стимуляторами, відсутністю фізичних вправ і нездоровим харчуванням. Турбота про здорове тіло також означає турботу про відповідний рівень статевого потягу.

Читайте также:
Догляд за ногами при цукровому діабеті

Щитовидна залоза і лібідо

Один з найпоширеніших симптомів захворювання щитовидної залози – зниження лібідо. Це пов’язано із загальною слабкістю, яка охоплює тіло хворої людини. Пацієнту не тільки не вистачає енергії для життя, але він часто страждає від нестачі гумору і радості в житті. Крім того, гіпотиреоз майже завжди пов’язаний із затримкою води і збільшенням ваги. Це особливо проблематично для жінок, які відчувають себе непривабливими і не хочуть показуватися партнеру оголеними.
Навіть незначне порушення функції щитовидної залози може привести до проблем з досягненням оргазму. У жінок гіпертиреоз блокує дію естрогенів, тоді як гіпотиреоз пов’язаний з підвищеним рівнем пролактину, який знижує лібідо. У чоловіків занадто мало гормонів, що виділяються щитовидною залозою, в крайніх випадках викликає імпотенцію.
Основні тести щитовидної залози включають показники ТТГ, FT3 і FT4. Проте, варто вибрати більш докладні аналізи, особливо якщо в сім’ї пацієнта в анамнезі були захворювання, пов’язані з щитовидною залозою.

Серцево-судинна система та інтимні проблеми

Одна з найважливіших причин проблем з сексуальною активністю-серцево-судинні захворювання. Посилення еректильної дисфункції, це може бути першою ознакою атеросклерозу, високого кров’яного тиску або навіть серцевого нападу.
Щоб допомогти лікарю поставити діагноз, обов’язково необхідно зробити лабораторні дослідження. Вони дозволять виявити можливі порушення, які в подальшому можуть привести до проблем. Варто звернути увагу на на рівень холестерину і d-димеру, які тісно пов’язані з утворенням тромбів в організмі.

Проблеми з сечовим міхуром

Від нетримання сечі страждають як чоловіки, так і жінки. Причина цього неприємного недуги-ослаблені м’язи тазового дна. Вони зменшуються з віком і після пологів, але іноді вони також застосовуються до більш молодим і бездітним людям. Страх “відпустити” часто настільки сильний, що ці люди часто повністю відмовляються від відносин і навіть від суспільного життя.
Хоча симптоми нетримання сечі досить очевидні, варто перевірити, чи не виникла, крім м’язової слабкості, додаткова інфекція, яка завадила б лікуванню.
Саме лікування найкраще починати з консультації з лікарем, який проінструктує, як правильно виконувати вправи Кегеля. Ці м’язи відповідають за підтримку органів черевної порожнини і сечового міхура. Однак в деяких випадках може знадобитися лікарська терапія.

Читайте также:
Британські вчені знайшли саму корисну дієту

Вагітність і післяпологовий період

Вагітність і післяпологовий період – це дуже індивідуальний досвід для кожної жінки. Рівень статевого потягу в цей час також зростає. Деяким жінкам це подобається протягом всієї вагітності, в той час як інших відштовхує сама думка про статевий акт. Якщо лібідо раптово впало, незважаючи на те, що людині не доводилося боротися зі стресовими факторами, необхідно здати аналіз крові на бета-ХГЧ. Він і доведе, що жінка вагітна.
Від відсутності сексу в період вагітності і післяпологовий період чоловіки страждають більше, ніж жінки. Перше-це, звичайно, стомлюваність і постійна недорозвиненість плаче новонародженого. Другий-біль при статевому акті у жінок. Дами часто скаржаться на неприємний пекучий дискомфорт, який з часом проходить. Однак, якщо біль заважає жінці отримувати задоволення від сексу, завжди можна вибрати оральні ласки або спільну мастурбацію.

Лікувальні препарати, що порушують функції організму

Деякі хімічні речовини в ліках також можуть вплинути на статевий потяг партнера. На це часто скаржаться жінки, які вживають протизаплідні таблетки. У їхньому випадку найкраще звернутися до гінеколога для зміни прийнятих таблеток. Однак цей метод не завжди ефективний, і експерименти можуть зайняти багато місяців. Більш швидким, але, ймовірно, не зовсім задовільним рішенням буде зміна методу контрацепції.
Крім протизаплідних засобів, на лібідо негативно впливають і протиепілептичні препарати. У їхньому випадку мова йде про психотропні засоби, тобто про ліки, які безпосередньо впливають на психіку пацієнта. Вони можуть привести як до зниження лібідо, так і до підвищення лібідо.
Незалежно від ліків і хвороб, рекомендується прочитати список побічних ефектів на упаковці ліків. Однак найкраще проконсультуватися з лікарем.
Таким чином, зниження лібідо не обов’язково означає хворобу, а може вказувати тільки на певні недоліки в харчуванні або способі життя . Однак, якщо проблема зберігається протягом тривалого часу то необхідно здати лабораторні аналізи, які дозволять зробити необхідні кроки для лікування партнера. Здоровий партнер-здоровий секс!

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.