Відновлення зубів методом протезування: що потрібно знати пацієнту

Восстановление зубов методом протезирования: что нужно знать пациенту

Часткова або повна відсутність зубів в ротовій порожнині є показанням до протезування. Такий метод дозволяє вирішити не тільки естетичну проблему. Людина з імплантами може вживати в їжу будь-які продукти, при цьому виключається ризик виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту. протезування зубів у Солом’янському районі Києва виконує стоматологічна поліклініка «Слален і Юта».

Чому важливо провести маніпуляцію якісно? Щоб імплантати прослужили якомога довше, не викликаючи запалення і інші негативні реакції в ротовій порожнині. Звикання до протезів відбувається з плином часу, проте дискомфорт при цьому повинен бути виключений. Звернувшись до професіоналів, ви зможете оцінити, наскільки легко і швидко здійснюється відновлення втрачених зубів.

Як повернути красиву посмішку

У зрілому віці далеко не всім вдається уникнути стоматологічних проблем. Досить часто доводиться проходити не тільки терапевтичне лікування зубів, але і ставити штучні замінники. Рекомендації дає лікар, виходячи зі стану твердих тканин. У деяких випадках це необхідно для запобігання їх подальшого руйнування.

Протезування зубів-це галузь стоматології, яка займається відновленням правильного функціонування і структури всієї стоматогнатіческой системи, включаючи порожнину рота, м’язи, нерви і скронево-нижньощелепні суглоби.

Маніпуляція здійснюється за допомогою одного типу протезних реставрацій: незнімних і знімних. Вони розрізняються способом фіксації в роті. Перші вставляються постійно. Вони» приклеюються ” або пригвинчуються до решти зубів і імплантатів. Це велике спрощення, але добре пояснює ситуацію. Знімні протези пацієнт може вийняти з рота в будь-який час.

Кожна група складається з різних типів реставрацій. Для постійного носіння встановлюються:

  • ● коронкові вкладки;
  • ● коронка;
  • ● вініри;
  • ● мостоподібні протези.
Читайте также:
Як очистити обличчя в домашніх умовах

Можуть використовуватися постійні реставрації на основі внутрішньокісткових імплантів. На них допустимо ставити коронки і мости. Знімні протези – це конструкції, використовувані при істотних пошкодженнях зубного ряду.

Коли необхідно проводити протезування:

  1. Якщо відсутній один або кілька зубів. Імплантація в цьому випадку повністю вирішує проблему.
  2. часткова або повна адентія. Повернути красу посмішки і можливість нормально пережовувати їжу можуть тільки постійні або знімні протези.
  3. запальні захворювання ясен. Якщо в ротовій порожнині розвивається пародонтит або пародонтоз, це призводить до втрати зубів. Бюгельні протези дозволяють зафіксувати їх, щоб уникнути видалення.
  4. руйнування коронкової частини зуба. В цьому випадку встановлюють міцні і зносостійкі протези, без вилучення його корінної частини.
  5. естетичні проблеми. Повернути красу посмішки дозволяють вініри. Це спеціальні накладки, які міцно фіксуються на різцях, іклах, премолярах, приховуючи всі недоліки.

В процесі виготовлення протеза ретельно підбирається відтінок, ідентичний природному кольору емалі зубів пацієнта. Таким чином, імпланти непомітні в ротовій порожнині і виглядають натурально.

Джерело: сайт стоматологічної клініки slalen.ua / на правах реклами

Читайте также:
Ви будете в шоці, але гранатовий сік нічим не корисний
Понравилось
( 1 , average 3 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.