Лікарі дали поради, як заснути у спеку

Влітку з-за перепадів температури і спеку навіть увечері буває вкрай важко заснути.

Приймайте душ. Прийміть прохолодний душ безпосередньо перед тим, як лягати спати. Так ви зменшите температуру тіла і заснете більш комфортно.

Подушка – це важливо. Влітку віддайте перевагу подушкам з гречаним лушпинням. Така подушка сприяє кращій вентиляції повітря. На додаток до своїх охолоджуючих властивостей, гречані подушки приймає анатомічну форму голови людини і дозволяють м’язам шиї і спини розслабитися. Крім того, виберіть шовкову наволочку. Шовк є природним регулятором температури, тому, коли подушка покрита шовковою наволочкою, шкіра голови і обличчя “дихає”, а спека переноситься легше.

Врачи дали советы, как уснуть в жару

Змініть постіль. Влітку вибирайте постільна білизна з меншою кількістю ниток. Чим менше щільність тканини постільної білизни, тим легше заснути в розпал літа. Чим менше ниток, тим краще повітропроникність тканин.

Засинайте в одиночку. Коли засинає поруч дружина/ чоловік/діти або навіть ваш улюблений котик – це додаткова температура. Щоб заснути без проблем, важлива циркуляція повітря. Чим більш простора кімната і спальне місце, тим краще.

Врачи дали советы, как уснуть в жару

Зашторте вікна. Як тільки виходите на роботу чи у справах – зашторте вікна, щоб кімната не нагрівалася протягом дня і ви засипали в більш прохолодному приміщенні. А ось після пробудження – першим ділом відкривайте штори. Нехай від сонячних променів ваш організм отримує цінний вітамін D, який підвищує рівень серотоніну і піднімає настрій.

Читайте также:
Смачно і корисно: цей всіма улюблений десерт вбережуть від інсульту

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправи