Лікарі пояснили, чому не можна чистити вуха ватним паличками

Лікарі пояснили, чому не можна чистити вуха ватним паличками

Отоларингологи не рекомендують використовувати ватяні палички для чищення вух, їх застосування небажане, кількість сірки лише збільшується.

Дослідники заявляють, що при чищенні вушних раковин і безпосередньо внутрішньої частини органу краще уникати застосування ватних паличок, що виготовляються промисловістю. Людський слуховий апарат спрямований вниз. Сірка накопичується безпосередньо у зовнішнього слухового проходу, пише Хроніка.інфо з посиланням на newsyou.info.

Її можна легко видалити намиленим мізинцем. Ватні палички лише проштовхують утворюється фермент всередину, тим самим можуть виникнути пробки. До того ж паличками з ватою можна нанести роздратування сірчаним залоз, відбувається активізація її вироблення. З-за цього прохід наповнюється швидше і може закупоритися вакуумній.

Вухо є складним органом, призначеним для сприйняття звукових коливань різної частоти. Він являє собою парну структуру, розміщену в скроневих кістках черепної коробки. У людини вуха обмежуються зовні раковинами.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.