Всі хитрощі жіночого фітнесу

Існують відмінності і в силових заняттях різних статей.

У побудові тіла жінки і чоловіки відрізняються не менше, ніж у всьому іншому. Існують відмінності і в силових заняттях різних підлог, для зменшення запасу жиру.

На спалювання жиру у жінок, показали більшу ефективність тренування тривалі безперервні. ЧСС при цьому утримувалася в необхідній аеробній зоні (120-140).

У силових комплексах сильної половини людства вправи спрямовані нагору тулуба.

Слабка половина працює переважно на нижню половину.

Така різниця більше обумовлена не особливостями будови м’язового корсета, а естетичними відмінностями статей.

Нижня половина приносить більше проблем. У цій половині більше м’язів.

Розподіл м’язів в жіночому тілі

Найбільш сильні об’ємні м’язи жінок займають нижню частину тулуба. Верхня частина тіла, бідна на м’язи. Тому набагато більше сил і терпіння знадобиться дівчатам, щоб тренування на верхню частину тіла позначилися в його рельєф. У чоловіків же, м’яз верхньої частини тіла виражені значніше. Тому накачати їх набагато простіше.

Жінки спокійніше
7807
відносяться, легше переносять тривалі тренування з великою кількістю різних вправ і з великою кількістю підходів.

Так, тренування, що включає десяток різних вправ, викликає у чоловіків нервозність, але абсолютно не дивує представниць слабкої статі.

Кількість повторень

Через меншу м’язової сили, але великих параметрів витривалості, дівчата воліють працювати переважно з малою вагою, але збільшують число сетів. Чоловіки ж воліють робити по кілька вправ, але вага брати більш значний.

Інтенсивність

Інтенсивність навантажень однаково значима для обох статей. Але жінкам простіше на заняттях із застосуванням суперсетів і кругової тренування. Цей варіант тренування допомагає спалювати запаси жиру, але м’язи не накачаються. Для чоловіків же проблематично працювати по колу і на витривалість, навіть якщо зайвий жир їм кричить про це. До того ж сильна половина не відрізняється самокритикою.

Кількість гормонів

Норадреналін і тестостерон, в числі іншого, формують статура і впливають на речовину мозку.

Таким чином, вони впливають на нервовий статус людини і його самовідчуття. Вони надають агресивності і напористості.

Це пояснює можливість занять до почуття відмови. Це такий стан, при якому м’язи вже не можуть скорочуватися з потрібною силою та за правильною амплітуді.

Це говорить про те, що велика енергія вже витрачена, відбуваються порушення м’язових структур.

Для жінки такого стану не існує. У них немає такої значної кількості гормонів, отже, немає такої агресії. Наближаючись до стану відмови, їй стає дуже важко і вона недопрацьовує кілька разів вправи до цієї риси.

А саме вони і дають зростання м’язової маси. Вони самі основні, тому всі до цієї пари вправ було лише заради них.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.