Біля берегів окупованого Криму американські літаки провели розвідку

Операція тривала три години

Два американських літака-розвідника над узбережжям окупованої Росією Криму здійснили комплексну розвідку. Про це повідомляє “Думська”.

Відзначено, що патрульний протичовновий літак P-8A Poseidon з/н 168998 злетів з авіабази Сігонелла на Сицилії приблизно в 10 годин ранку і відправився в Чорне море.

Приблизно в цей же час літак радіоелектронної боротьби (РЕБ) EP-3E Aries II злетів з авіабази Суда-Бей (Кіпр). Він попрямував до південного берега окупованого півострова.

Як повідомляє видання, обидва борти три години провели в чорноморському небі.

Нагадаємо, прес-служба 6-го оперативного флоту ВМС США повідомила, що в понеділок російський винищувач Су-27 перетнув курс американського розвідувального літака EP-3E Aries II, який виконував політ над міжнародними водами Чорного моря поблизу Криму, в результаті чого американський літак, опинившись в реактивному потоці, потрапив в потужну турбулентність.

Раніше ВМС США опублікували п’ять відеозаписів, на яких відображені небезпечні маневри російського винищувача Су-27, який перехопив американський літак біля берегів Криму. Записи демонструють маневри російського Су-27 навколо літака ВПС США в безпосередній близькості і з різних ракурсів.

Читайте также:
Україна виступає за комплексне виконання Мінських угод – Геращенко

 

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.