У Порошенка виключили деокупацію Криму військовим шляхом

Україна буде домагатися відновлення суверенітету над полусотровом в міжнародних судах.

Єлісєєв розповів про плани повернення Криму

© European Council

Заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв повідомив, що Україна має намір домагатися відновлення суверенітету над окупованим Кримом у міжнародних судах, і виключив можливість деокупації півострова військовим шляхом.

“Ми будемо саме політико-дипломатичним шляхом, мирним шляхом повертати Крим Україні. Рано чи пізно це станеться, і ми будемо робити все можливе. У тому числі, з використанням інструментів міжнародних судових структур. Ми подали відповідні позови, щоб російська сторона відчула відповідальність за агресивну політику по відношенню і до Криму, Донбасу”, – заявив Єлісєєв в ефірі телеканалу “112. Україна” у п’ятницю, 24 лютого.

Заступник глави АП назвав стратегію реформ і боротьби з корупцією основою плану повернення Криму. Україна повинна наближатися до кращим європейським стандартам в галузі прав людини, економіки та розвитку, підкреслив Єлісєєв.

Нагадаємо, 24 лютого президент України Петро Порошенко затвердив склад делегації України для участі у слуханнях Міжнародного суду ООН з приводу порушення Російською Федерацією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Очолила українську делегацію заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

Читайте также:
У Ризі починається саміт Східного партнерства: усі подробиці

Детальніше про позов проти РФ читайте в інтерв’ю Володимира Кравченка з заступником голови МЗС Оленою Зеркаль в тижневику “Дзеркало тижня. Україна“.

Источник: zn.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: